• Polski
  • Greek
  • Italiano
  • Bulgarian
  • English
  • Română
  • Deutsch

Firma

LIVIOON to nazwa, która kojarzy się z życiem. Szukamy go w najpiękniejszych miejscach Europy, dlatego źródłem inspiracji do tworzenia naszych niepowtarzalnych produktów są podróże. Chcemy zamknąć w krainie dotyku i zapachu niepowtarzalny aromat łąk Prowansji, magię weneckiego karnawału czy gorące rytmy andaluzyjskiego flamenco. Chcesz wybrać się z nami w świat naturalnego piękna i niezapomnianych wrażeń? LIVIOON pomoże Ci odkryć nowe fascynacje i poznać luksusowe produkty kosmetyczne w gronie wypróbowanych przyjaciół.

Witamy w gronie przyjaciół

Pragniemy, aby ludzie wokół nas byli szczęśliwi i czerpali radość z życia. LIVIOON żyje i rozwija się dzięki zadowolonym Klientom oraz profesjonalnie współpracującym z nimi Partnerom. Jak to działa? Marketing wielopoziomowy, oparty na bezpośrednich, nieformalnych kontaktach, sprawia, że nasze produkty polecane są i trafiają do Twoich rąk w gronie zaufanych przyjaciół. Są oni gwarancją najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa oferowanych przez nas perfum, kosmetyków czy środków czystości.

Nagrody i wyróżnienia

Więcej o nas

Nasze produkty tworzone są dla przyjaciół. To ich wielka zaleta. Dlaczego? Bo żeby je kupić, nie musisz chodzić do sklepu czy szukać ich w Internecie.

Dowiedz się więcej

Jak to się wszystko zaczęło? Od podróży na południe Europy w gronie przyjaciół. Wtedy dowiedzieliśmy się, jak pachną prowansalskie łąki, ukwiecone wzgórza Toskanii czy balsamiczne lasy Andaluzji.

Dowiedz się więcej

Co było potem? Po pełnych magii perfumach przyszła kolej na opracowany z wykorzystaniem najnowszych zdobyczy nauki eliksir młodości ME PERFECT, naturalne kosmetyki pielęgnacyjne oraz SIMPLY HOME – serię pięknie pachnących, a przy tym niezwykle skutecznych produktów przeznaczonych do prania, sprzątania i innych prac domowych.

Dowiedz się więcej

Poznaj
naszą ofertę

Pomoże Ci w podjęciu decyzji oraz zbudowaniu w gronie przyjaciół własnej sieci sprzedaży.