• Polski
  • Greek
  • Italiano
  • Bulgarian
  • English
  • Română
  • Deutsch

Intensywny rozwój z Livioon Coaching Seminar

Za nami szkolenie z cyklu Livioon Coaching Seminar

Za nami szkolenie z cyklu Livioon Coaching Seminar. 27 stycznia w Hotelu Novotel Centrum w Warszawie spotkało się ponad 250 liderów Livioon! Cel: poszerzyć wiedzę, zainspirować się do skutecznego działania i rozwijać więzi w ramach naszej firmowej społeczności. Czy udało się go zrealizować?

O udanym szkoleniu decydują trzy czynniki. Po pierwsze, dobre zaplecze organizacyjne. Po drugie, charyzmatyczny prowadzący, który potrafi efektywnie przekazać swoją wiedzę. Po trzecie, zaangażowani uczestnicy. Tak więc z pełną odpowiedzialnością stwierdzamy, że warsztaty LCS były wielkim sukcesem!

Z pewnością nie zabrakło na nich charyzmatycznego prowadzącego. Jarosław Juśkiewicz, specjalista w tworzeniu i rozwijaniu zespołów sprzedaży, dosłownie zarażał naszych liderów swoją pasją oraz entuzjazmem. To ekspert, który może pochwalić się wymiernymi efektami swojej pracy, a przy okazji w ciekawy sposób potrafi o nich opowiadać.

Liderom Livioon przekazał potężną dawkę wiedzy z zakresu motywacji – nie tylko własnej, ale również członków zespołu. Jak sprawić, żeby nam się chciało? I, co jeszcze trudniejsze, jak zachęcić innych do działania? Uczestnicy szkolenia LCS już to potrafią. Nauczyli się także „zarządzania kryzysem”, czyli radzenia sobie z trudnymi sytuacjami, stresem i… samymi sobą. Było co nieco o marzeniach, co nieco o celach – tak, by stworzyć idealne podstawy do realizacji nawet największych planów.

Nie zabrakło też bardzo merytorycznego, sprzedażowego „mięsa”. Nasi liderzy uzyskali odpowiedzi na pytania, które niejednokrotnie dręczą zarówno tych początkujących w marketingu sieciowym, jak i doświadczonych networkerów. Jarosław Juśkiewicz uchylił rąbka zawodowej tajemnicy i zdradził m.in. jak nie zniechęcać się brakiem początkowych wyników, jak pozyskiwać nowe osoby do zespołu oraz jak ukierunkować je na sukces, jak rozwijać swoją strukturę w optymalny sposób.

Trafił zresztą na bardzo podatny grunt. Liderzy Livioon, którzy przyjechali na szkolenie z całej Polski (i nie tylko!) mieli bardzo bojowe nastawienie – byli gotowi do walki o wiedzę. Aktywnie uczestniczyli w warsztatach, w pełni angażując się w ich formułę. Stworzyli niezwykłą atmosferę otwartości i chęci rozwoju, a wysoki poziom energii dało się czuć już od pierwszych chwil. Mówiąc krótko, tacy liderzy to skarb!

Mamy nadzieję, że kolejne szkolenia z cyklu Livioon Coaching Seminar nie tylko powtórzą sukces tego styczniowego, ale wręcz go przebiją! Wszystko w naszych i Waszych rękach.

Poniżej prezentujemy Wam krótka fotorelację z tego niezwykłego wydarzenia, do zobaczenia!

Poznaj
naszą ofertę

Pomoże Ci w podjęciu decyzji oraz zbudowaniu w gronie przyjaciół własnej sieci sprzedaży.