• Polski
  • Greek
  • Italiano
  • Bulgarian
  • English
  • Română
  • Deutsch

Livioon nagrodzone laurem
“DOBRA MARKA 2018”

Jakość, Zaufanie, Renoma

Marka Livioon otrzymała certyfikat „Dobra Marka 2018” i dołączyła do grona laureatów tej prestiżowej nagrody. Godło zostało przyznane w ramach ogólnopolskiego programu, który od dziewięciu lat promuje marki wyróżniające się największym zaufaniem i renomą w swojej kategorii.

Jak głosi hasło nagrody „Jakość, Zaufanie, Renoma” – czujemy się zaszczyceni nadanym tytułem. Cieszymy się, że jakość produktów Livioon, ich innowacyjność połączona z najwyższej jakości składnikami spotkały się z tak dużym uznaniem naszych klientów. Wyróżnienie to przyznawane jest najbardziej rozwojowym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku. Na podstawie unikalności produktów niezależni eksperci redakcji Forum Biznesu, Biznes Trendy oraz Polskiej Akademii Nauk przyznają ww. tytuł.

Program Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma to ogólnopolski program promocyjny, który ma na celu wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek w poszczególnych branżach. W ciągu ostatnich lat polscy konsumenci stawali w obliczu gruntownych zmian w stylu życia i zwyczajach konsumpcyjnych. We współczesnym świecie coraz trudniej przychodzi nam dokonać wyboru odpowiedniego produktu czy usługi spośród szerokiej i wciąż powiększającej się oferty. Wychodząc naprzeciw współczesnemu konsumentowi, Program Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma pomaga w wyborze najlepszej marki w danej kategorii.

To właśnie klient i jego opinia kształtują działania wszystkich firm, dlatego wyróżnienia oparte na badaniach konsumenckich są dla nich szczególnie ważne. Redakcje Forum Biznesu oraz Biznes Trendy przeprowadzają badania mające na celu określenie wartości, aktywności i rozpoznawalności brandów w poszczególnych kategoriach. Przedmiotem analiz objęte zostają między innymi: pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów i klientów.

Produkty Livioon zostały wysoko ocenione przez klientów i badanych, w następstwie tego kapituła Programu nagrodziła Firmę Livioon Godłem Dobra Marka 2018 – Odkrycie Roku.  W procesie wyłaniania laureatów niezwykle znaczącą rolę odgrywają opinie konsumentów. W związku z tym za otrzymaną nagrodę chcemy przede wszystkim podziękować naszym Klientom. Dziękujemy za zaufanie, które jest naszą główną motywacją dla rozwoju, polepszania standardów obsługi i ciągłego podnoszenia jakości oferowanych produktów.

Patronat nad programem sprawuje Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.

Poznaj
naszą ofertę

Pomoże Ci w podjęciu decyzji oraz zbudowaniu w gronie przyjaciół własnej sieci sprzedaży.