• Polski
  • Greek
  • Italiano
  • Bulgarian
  • English
  • Română
  • Deutsch

Nasza historia

Od pomysłu do silnej marki

Z połączenia LIFE – czyli życia, i OO – nieskończoności, powstało słowo LIVIOON, które oznacza niekończące się życie. To odzwierciedlenie pragnienia, by świadomie i odpowiedzialnie kształtować swoje relacje ze światem i innymi ludźmi. Dzięki możliwości świadomego wyboru produktów wysokiej jakości, nasza skóra otrzymuje wspaniały zastrzyk minerałów i witamin. Mamy wówczas pewność, że używamy produktów przygotowanych specjalnie z myślą o naszej wymagającej cerze – przebadanych dermatologicznie i zapewniających odpowiednią ochronę.

Połączenie najwyższej jakości produktów oraz innowacyjnych możliwości biznesowych sprawia, że Livioon to dziś jedna z najprężniej rozwijających się firm na rynku marketingu sieciowego w Polsce i w Europie.

Od pomysłu do silnej marki – oto historia ekskluzywnych kosmetyków, które podbiły serca tysięcy osób.

Dwudziestopięcioletnie doświadczenie w połączeniu z odwagą i świadomością bardzo dobrej jakości produktów dają szansę na międzynarodowy sukces. Dynamiczny rozwój branży produkcyjno-sprzedażowej, zapoczątkowały narodziny nowej marki made in European Union.

Jakość ponad wszystko

Livioon to Firma oparta na dwóch filarach: partnerstwie biznesowym i doskonałych produktach. 
Jako nadrzędny cel przyjęła dostarczanie wysokiej jakości wyrobów spełniających wymagania i zaspokajających potrzeby wszystkich klientów. Główna intencja prowadzenia firmy to sposób zgodny z najlepszą praktyką współistnienia ze środowiskiem naturalnym oraz dążenie do ciągłego podnoszenia jakości sprzedawanych produktów.

Stabilny rozwój i energiczna ekspansja

Prosty w teorii koncept biznesowy, w praktyce potrzebował aż dwóch lat, by w pełni zakwitnąć. Każdy produkt był bowiem obiektywnie oceniany i dopracowywany do perfekcji. Testy przeprowadzone z udziałem kilkuset osób pod okiem niezależnych ekspertów zaowocowały perfumami skrojonymi na miarę najbardziej wymagających klientów. Dopiero wypracowanie najwyższej jakości produktów sprawiło, że firma Livioon ujrzała światło dzienne.

Data oficjalnego startu Livioon to 1 czerwca 2014 r. – można więc powiedzieć, że firma urodziła się pod szczęśliwą gwiazdą. Faktycznie kolejne lata okazały się dla nas bardzo pomyślne. Wyniki sprzedaży od samego początku odzwierciedlają to, co klienci odkryli dużo wcześniej: doskonała jakość i przystępne ceny mogą iść ze sobą w parze. Livioon utrzymuje stabilny i systematyczny rozwój, a zarazem dynamiczny przyrost Partnerów. Czego chcieć więcej?

Dalsza ekspansja na rynki europejskie i nie tylko, bo dobrym produktem należy się dzielić. Już niebawem kolejne kraje będą miały szansę przekonać się, jak pachnie sukces z Livioon!

Poznaj
naszą ofertę

Pomoże Ci w podjęciu decyzji oraz zbudowaniu w gronie przyjaciół własnej sieci sprzedaży.