• Polski
  • Greek
  • Italiano
  • Bulgarian
  • English
  • Română
  • Deutsch

Podsumowanie International Livioon Convention

Tak rodzi się legenda!

Odkryliśmy przepis na idealną imprezę firmową! Piękna lokalizacja, międzynarodowe grono liderów i buzujący w żyłach entuzjazm – tak właśnie zaczęła się międzynarodowa konferencja Livioon, International Livioon Convention. A jak się zakończyła? Równie szałowo!
Byli z nami partnerzy ze wszystkich krajów partnerskich Livioon! Oczywiście, największą reprezentację stanowili liderzy z Polski, którzy tłumnie przybyli do Janowa Podlaskiego. W zabytkowym Pałacu Biskupim spotkało się ponad 200 osób o takim poziomie energii, że momentami mieliśmy wrażenie, że aż… ściany drżą!

Scena w ogniu… inspiracji

Towarzyszyli nam również fantastyczni prelegenci, którzy ze sceny inspirowali, motywowali i dzielili się wiedzą. Doktor Joanna Gawlikowska z medycznej perspektywy opowiedziała o przełomowym produkcie Livioon, Vita Shake’u, i wywołała istny grad pytań. Długo po prelekcji liderzy podchodzili do niej, by porozmawiać o możliwościach naszego niezwykłego koktajlu.
Z kolei Szczepan Brzeski dosłownie powalił publiczność na kolana swoją opowieścią o tym, jak… zdobył najwyższy szczyt świata, Mount Everest! Jego determinacja, odwaga, wewnętrzna siła dały nam wszystkim do myślenia. Co powstrzymuje nas przed osiąganiem własnych szczytów, podczas gdy tego człowieka nie zatrzymały nawet strach czy śmierć?
Na scenie pojawił się także tajemniczy gość specjalny, którego obecność zaskoczyła wszystkich naszych liderów. Jarosław Juśkiewicz, bo o nim mowa, wpadł do nas niczym burza i zapowiedział swoje wystąpienie podczas kolejnego, świetnego eventu Livioon – spotkamy się z nim już w czerwcu w Warszawie.

Szał nagród

Merytoryczno-inspiracyjna część zasiała w uczestnikach nowe idee i zmieniła ich postrzeganie, jednak prawdziwie emocje zaczęły się, gdy przyszło do wręczania nagród. A było ich nie mało! Największe poruszenie wywołały oczywiście największe nagrody – piękne jak z bajki, lśniące, luksusowe… Dwa Mercedesy rozgrzały do białości nie tylko swoich nowych właścicieli, ale też całą publiczność.
Zresztą każde wyróżnienie za efekty pracy spotkało się z zasłużonym entuzjazmem i brawami. Atmosfera podczas wręczania statuetek i dyplomów była dosłownie nieziemska – muzyka grała, a liderzy przy akompaniamencie oklasków dumnym krokiem wkraczali na scenę, by odebrać wyraz uznania za swoje zaangażowanie. Coś niesamowitego!

Nowi członkowie rodziny Livioon

Nie mniejszy szał wywołały prezentacje nowych członków rodziny Livioon, których mieliśmy okazję oficjalnie powitać właśnie w Janowie. Do oferty firmy weszły fantastyczne produkty: Vita Shake, linia perfum Intense, żel do rąk i pod prysznic oraz płyn do mycia naczyń. Sala ponownie wybuchła radością, gdy zaprezentowaliśmy dwa krótkie filmiki o naszych nowościach. W końcu to nie tylko dodatkowe narzędzia sprzedaży, ale przede wszystkim najwyższej jakości produkty codziennego użytku, dzięki którym każdy dzień stanie się nieco łatwiejszy i… przyjemniejszy.

Dziękujemy!

A potem daliśmy się ponieść zabawie! Po uroczystej kolacji, przy muzyce na żywo, bawiliśmy się do białego rana – i to wcale nie metafora! Gdy międzynarodowa społeczność Livioon zamykała oczy, świat budził się już do życia.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w tym szczególnym dniu i którzy razem z nami tworzą historię Livioon! Jesteśmy wdzięczni za Waszą obecność, Wasze zaangażowanie, Waszą wiarę, siłę i entuzjazm. Razem możemy więcej!

Szczególne podziękowania należą się naszym prelegentom i gościom specjalnym:
Patrycja Słabolepsza-Mazur Tomasz Mazur – naszym świetnym gospodarzom wydarzenia, którzy poprowadzili jego część oficjalną
Joanna Gawlikowska – wspaniałej pani doktor, która nie tylko opowiedziała nam o Vicie, ale przede wszystkim brała czynny udział w jej tworzeniu
Szczepan Brzeski – alpiniście i przedsiębiorcy, którego historia o trudnej drodze na szczyt świata tak bardzo nas wszystkich porwała
Jarosław Juśkiewicz o sprzedaży – naszemu specjalnemu gościowi, który osobiście zaprosił liderów Livioon na czerwcową odsłonę Livioon Coaching Seminar

Nie zapominamy też o prawdziwych gwiazdach wieczoru! Z ogromną satysfakcją i dumą gratulujemy naszym liderom, którzy wyruszyli w wyprawę po metaforyczne złoto. Wielkie brawa należą się:

Sebastian Nadolny oraz Marzena Krupińska – zdobywcom samochodów, którzy wypracowali poziom 22% w Livioon
Marzena Oglęcka – Vice Director
Kinga Ostrowska Marchel – Diamond Manager
Lech Mazur Małgorzata Mazur – Diamond Manager
Konstantinos Ntaskas – Diamond Manager
Andrzej Malecki – Diamond Manager
Anna Jamorska – Diamond Manager
Marta Burzyńska Bębenek – Diamond Manager
Beata Piwowarska – Diamond Manager
@Paweł Jamorski – Gold Manager
@Giorgosow Yiatrou – Gold Manager
Tarocistka Anna Kempisty – Gold Manager
Beata Morawska Świat Perfum – Beata Morawska – Gold Manager
Sławek Oglecki – Gold Manager
@Giasemi Seiki-Lionti – Gold Manager
Todor Ianev – Gold Manager
Monika Sakowska – Gold Manager
Marieta Marieta – Gold Manager
Luca Cirimbilli – Gold Manager
@Katerina Chelidonii – Gold Manager
Patrycja Słabolepsza-Mazur Tomasz Mazur – Vice Director

Moc gratulacji i podziękowań ślemy również do Partnerów Strategicznych Livioon Global:

Magda Laczynska Marek Łączyński – Branch Owners: Greece – Cyprus – Romania – Bulgaria Livioon Greece & Cyprus Livioon Bulgaria Livioon Romania
Marcin Saracen – Branch Owner: Italy Livioon Italia

Mamy nadzieję, że to dopiero początek legendarnych wydarzeń Livioon! Wiemy już, że z Wami wszystko jest możliwe… Do zobaczenia więc na kolejnej konferencji, a kto wie, może spotkamy się wówczas w gronie tysięcy?

 

Poznaj
naszą ofertę

Pomoże Ci w podjęciu decyzji oraz zbudowaniu w gronie przyjaciół własnej sieci sprzedaży.