• Polski
  • Greek
  • Italiano
  • Bulgarian
  • English
  • Română
  • Deutsch

Sukces szyty na miarę

Beata Piwowarska

„Wakacje z Livioon pachną inaczej” – to słowa naszej Diamond Manager Beaty Piwowarskiej, kobiety sukcesu. Dołączyła do Livioon, bo chciała wyjechać na wakacje pod palmy. Każdego dnia jednak udowadnia, że w Livioon czuje się jak ryba w wodzie. Marzenia, spełnia w zawrotnym tempie i realizuje swoje najważniejsze cele. Nie boi się podejmować ważnych działań dlatego jest inspiracją dla wielu początkujących konsultantów w naszej firmie.

 

Beata Piwowarska

 

Moja przygoda z firmą Livioon rozpoczęła się półtora roku temu, to był niesamowity czas. 22%, czyli ten najwspanialszy awans, na który każdy czeka osiągnęłam w ciągu czterech i pół miesięcy. Dlaczego zapisałam się do firmy Livioon? Bo kocham słonce, kocham palmy i jak tylko dowiedziałam się, że dzięki tej firmie takie przepiękne wakacje, wyprawę pod palmy, mogę pojechać zupełnie nie wydając swoich własnych środków finansowych to juz było to. Ja wiedziałam, że ja chcę pojechać na te wakacje i wiedziałam, że to marzenie na pewno mi się spełni.
Dla osób, które rozpoczynają przygodę z Livioon, mam jedną radę, żeby zaangażowały się w stu procentach i uwierzyły w ten biznes. Ale to nie jest tylko biznes, to jest konsekwencja, to jest systematyczność, dynamika spotkań i wtedy wszystko nam się uda. Zespół do działania motywuję indywidualnie, bo do każdego podchodzę indywidualnie. Każde z nas jest inne, ale jedno nas łączy mamy marzenia, a razem z ta firmą możemy je spełniać.

 

 

Przy odbiorze samochodu były ogromne emocje, to było niesamowite wzruszenie, dlatego, że ja właściwie nawet nie marzyłam, o takim samochodzie, o tej klasy samochodzie. Natomiast to się wydarzyło, właśnie dzięki temu, że stanęła na mojej drodze firma Livioon. Uwierzyłam w siebie, uwierzyłam, że mogę zrobić odpowiednią pracę, przejść cały plan marketingowy i dostanę fantastyczną nagrodę. Ten samochód był niesamowita nagrodą, ale inną nagrodą niż wygrywamy w totolotka, bo w totolotka gdybyśmy wygrali to byłaby taka radość wygrania, natomiast tu była taka radość wypracowania czegoś niesamowitego. Ja przede wszystkim byłam mega dumna z siebie, ze swojego zespołu i mega zadowolona, że to się w ogóle w moim życiu wydarzyło. No i cudownie, wprawdzie, ze stresu nie mogłam aż odpalić samochodu i pojechać, ale za to teraz jeździ mi się świetnie. Każdemu polecam, mam nadzieję, że po kolei wszyscy będziecie odbierali swoje samochody, to niesamowite.

Livioon dla mnie to szansa na nieograniczone dochody, zmiana stylu życia, radość spotykania się z fantastycznymi ludźmi, bo Livioon to nie tylko kupię-sprzedam, to są niesamowite relacje. Ciepłe relacje i spotkania przy pachnącej kawie, z bardzo miłymi, życzliwymi Tobie i bardzo pozytywnymi ludźmi. A czego nam najbardziej brakuje w życiu? Właśnie tego -> pozytywu.

 

Poznaj
naszą ofertę

Pomoże Ci w podjęciu decyzji oraz zbudowaniu w gronie przyjaciół własnej sieci sprzedaży.