• Polski
 • Greek
 • Italiano
 • Bulgarian
 • English
 • Română
 • Deutsch

Sukces szyty na miarę

Beata Morawska

Jej motto brzmi: „Weź życie w swoje ręce i pozostaw po sobie coś cennego”. Realizacja tej złotej myśli przychodzi Beacie Morawskiej z łatwością, odkąd z początkiem 2017 roku zaczęła aktywnie działać w Livioon. Dziś jest Gold Managerem, posiadaczką luksusowego samochodu i ogromną inspiracją dla swojego zespołu – i nie tylko.

Zanim podjęła współpracę z Livioon, była właścicielką własnej firmy. Niestety, intensywna praca przez 7 dni w tygodniu wiązała się z brakiem czasu i energii, dlatego choć Beata o Livioon dowiedziała się już w listopadzie 2016 roku, dopiero 3 miesiące później dała sobie szansę na poznanie możliwości oraz oferty. Jednak wtedy już nic nie mogło jej zatrzymać! Wystarczyły zaledwie 4 tygodnie, by zdobyła wysoki awans na 16%, który odebrała na swojej pierwszej Integracji Livioon.

Jak ten mocny start wpłynął na życie Beaty? Równie mocno! Jej życie zaczęło nabierać zupełnie nowego kształtu – zaangażowała się w rozwój osobisty i uwierzyła w siebie, poznała wiele nowych, wspierających osób, a przede wszystkim każdego dnia realizuje swoje marzenia i cele dzięki sumiennej pracy i determinacji. Zajmuje stanowisko Gold Managera, należy także do grupy Elite Club Livioon. Beata chętnie dzieli się dziś swoją wiedzą i inspiruje innych do działania, dając swojemu zespołowi wsparcie, którego potrzebuje do rozwoju. Jednocześnie sama czerpie ogromną inspirację od członków swojego „dream teamu” – ich zaangażowanie w rozwój marki Livioon i pomoc w realizowaniu kolejnych, odważnych planów Beaty są dla niej nieocenione.

Właśnie dzięki współpracy w ramach swojej grupy, Beata zrealizowała konkurs „Samochód marzeń” i odebrała luksusowe Volvo XC60. Bo marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia!! I mamy na to dowód.

 

 

Treść wypowiedzi:
 • Z Firmą Livioon działam dwa i pół roku, poziom Managera zdobyłam w półtora roku. 
 • Nowym osobom proponowałabym podjąć decyzję tu i teraz, bo to jest krok milowy w drodze po sukces. Determinacja, systematyczność, pozytywne myślenie to jest to jest to co nas doprowadza na szczyt. 
 • Zespół staram się motywować poprzez systematyczne, cykliczne poniedziałkowe spotkania, wspólne kawy, czy wyjścia do kina. Dzięki temu zacieśniają się nasze relacje i stajemy się jedną wielką Livioonową rodziną. 
 • Odbiór samochodu to jest niesamowite przeżycie, zwłaszcza gdy towarzyszy nam mnóstwo naszych cudownych przyjaciół i rodziny, którzy nas wspierają i motywują w drodze po sukces.
 • Livioon dla mnie to niesamowity rozwój osobisty, zmiana mentalności, wspaniali ludzie z którymi tworzymy pachnącą rodzinę Livioon, cudowne nagrody, między innymi samochód, który odebrałam i sprawił mi wiele radości, na palmy czekam i musze to zrobić. To co raz bardziej ambitne i cele na przyszłość oraz wsparcie mojego wspaniałego zespołu w realizacji ich marzeń i dążenia do awansów. 

Poznaj
naszą ofertę

Pomoże Ci w podjęciu decyzji oraz zbudowaniu w gronie przyjaciół własnej sieci sprzedaży.