• Polski
  • Greek
  • Italiano
  • Bulgarian
  • English
  • Română
  • Deutsch

Sukces szyty na miarę

Ewelina Grabowska

Siła sióstr w Livioon

 

 

Zaczęło się zupełnie niewinnie, od zwykłej z pozoru decyzji. Jednak siła decyzji może całkowicie odmienić życie i tak właśnie stało się w tym przypadku. 

Październik 2017 roku – kierowała nią zwyczajna chęć oszczędności na własnych zakupach, dlatego właśnie postanowiła dołączyć do Livioon. 

Po pierwszych testach produkty zyskały szeroką rzeszę zwolenników, spełniły również wszystkie oczekiwania na wysokim poziomie. W międzyczasie kilka razy otrzymywała zaproszenie na „pachnącą kawę” jednak skorzystała z niego dopiero, gdy skończyły jej się wszystkie wymówki. 

To był przełomowy dzień! Najważniejsze informacje jakie wyniosła ze spotkania, to dokładnie omówiony plan rozliczeniowy oraz cały wachlarz korzyści płynących z zaangażowania w rozwój firmy. Szybko przeanalizowała, że niczym nie ryzykuję, a jeśli na poważnie podejmie decyzję i ustali swoje cele, może spełnić marzenia swoje i swojej rodziny. Jedynie, co musiała wtedy zrobić, to zdobyć wiedzę o specyfice branży MLM oraz przejść okres przygotowawczo-szkoleniowy, by w przyszłości stać się doskonałym liderem dla swojego zespołu. Jej misją jest pomaganie innym i inspirowanie. Chciała stać się dla osób ze swojej struktury najlepszym źródłem informacji. 

Dlaczego w jej MLM to właśnie siła sióstr ma największe znaczenie?

Gdy dowiedziała się, że biznes zaczyna się od niej i podjęła decyzję o tworzeniu zespołu marzeń, pierwszymi osobami, z którymi podzieliła się swoimi planami były siostry i kuzynki. W rodzinie panują bardzo bliskie relację i była przekonana, że ich entuzjazm będzie równie wielki jak jej własny. Były wtedy na różnych poziomach wiedzy, dlatego też jej propozycja nie od razu spotkała się z aprobatą. Dziewczyny dojrzewały do podjęcia wyzwania kilka tygodni. Gdy już się to stało i pojawiły się pierwszy raz na szkoleniu hotelowym, to atmosfera miejsca oraz magia nowopoznanych, pozytywnie nastawionych osób okazała się bezkonkurencyjna.

Zdecydowały, że jest to jedyna i niepowtarzalna okazja, aby wykorzystać pojawiającą się możliwość na stworzenie biznesu rodzinnego. Z czasem zaangażowały również rodziców, realizując tym samym pierwsze plany. Dziś pracują, szkolą swój warsztat i rozwijają umiejętności zawsze razem. Nie ma znaczenia odległość jaka ich dzieli. 

Ewelina mając wsparcie w “sile sióstr” jest pewna, że czas i zaangażowanie jakie wkłada w pomoc ludziom z zespołu, zaprocentuje w krótkim czasie pięknymi awansami. Dzięki temu będą mogli oni realizować własne marzenia i osiągać zamierzone cele.

 

“Jestem ogromnie wdzięczna moje kochane, że uwierzyłyście we mnie i wspieracie mnie zawsze, gdy tego potrzebuję”.

 

Pierwszy sukces przyszedł równo rok od podjęcia decyzji o zaangażowaniu w biznes.  

W styczniu 2019 r. dzięki bardzo wytrwałej i prężnej pracy zespołowej osiągnęła tytuł Manager 22%. To cudowne uczucie pamięta do dziś! Radość, wdzięczność, szczęście, to zostaje w środku na zawsze.

 

“Kolejny sukces i wyjątkowy moment w moim życiu wydarzył się w czerwcu 2019 r., to odbiór nowiutkiego Mercedesa CLA 180 Coupe od Livioon!”

 

“Potwierdzam, że marzenia same się nie spełnią, to my możemy spełniać marzenia. Dałam sobie szansę na lepsze życie i marzę, by tą szansę przyjmowało jak najwięcej osób. Jestem zdecydowana! Livioon to mój styl życia!”

 

Treść wywiadu:

 

Z firma Livioon współpracuje od Października 2017 roku, zapisałam się na początku tylko i wyłącznie na swój użytek, żeby zrobić sobie rabat. Natomiast od stycznia 2018 roku razem z mężem postanowiliśmy rozwijać ten biznes i rozpoczęliśmy budowę naszego zespołu marzeń. Z czego jestem niezmiernie zadowolona, ponieważ przynosi mi to wielka satysfakcję i jest to coś innego niż dotąd robiłam. Z MLM-em zetknęłam się kilka razy, natomiast Livioon dał mi możliwość rozwoju i daje mi ogromną satysfakcję. W momencie kiedy zaczęłam budowę swojego zespołu marzeń czyli od stycznia 2018 roku, równo rok, czyli w styczniu 2019 roku osiągnęłam poziom Manager 22%. Oczywiście to jest tak, że nie zrobiłam tego sama. Dlatego serdecznie dziękuję mojemu zespołowi, ponieważ tylko i wyłącznie z nimi jesteśmy w stanie osiągnąć nasze awanse, ale i dzięki niemu jesteśmy w stanie uwierzyć w siebie, a jednocześnie w momencie kiedy sami wierzymy jesteśmy w stanie dać wiarę naszym osobom, które chcą iść w tym samym kierunku, czyli na początek to jest Manager 22%, ale i dalej.

Dla osób, które zaczynaja swoja przygodę z MLE-mem, polecam aby na początku podjąć decyzję. Dac sobie prawo do tego, aby zamarzyć o czymś więcej w życiu. Ponieważ nasze przyziemne prace, obowiązki bardzo często powodują, że jesteśmy zabiegani, idziemy po prostu w kierunku, który nie daje jakiegoś czasami satysfakcji. I ja tutaj w Livioon znalazłam fantastyczną drogę dla siebie. I polecam właśnie każdej osobie, która zetknie się z Livioon, aby dała sobie tą szansę i chociaż spróbowała, bo na początku nie wiemy, czy będziemy w stanie to rozwijać, często wątpimy w siebie i tutaj właśnie na naszej drodze staje Manager, który pełni rolę naszego Anioła Stróża i pomaga nam, aby osiągnąć awanse, aby osiągać coraz większe dochody pasywne, bo po to tutaj jesteśmy, ponieważ dochód pasywny jest nam w stanie zapewnić i czas i pieniądze do czego ja osobiście zmierzam.

Mój zespół marzeń motywuję w zasadzie moją chyba determinacją do pracy, ponieważ na początku zaczęłam budowę od mojej rodziny najbliższej. Wspieraliśmy się bardzo mocno, każdy z nas poznał możliwości jakie daje Livioon i bardzo dużo na ten temat rozmawialiśmy, spotykaliśmy się, analizowaliśmy wszystkie możliwości jakie daje Livioon cały plan rozliczeniowy wałkowaliśmy wiele razy i każdy chce osiągnąć w Livioon swój sukces, dlatego bardzo często spotykamy się, ponieważ siostry, ale i cały nasz zespół jest nie tylko z Warszawy, ale i z całej Polski. Spotykamy się raz w miesiącu na szkoleniach hotelowych, ale i organizujemy różnego rodzaju spotkania, kilka razy w miesiącu.
Podczas naszych spotkań motywuję cały zespół swoją naprawdę dobrą energią, bo mam jej bardzo dużo zawsze mnie rozpiera. Jest to bardzo pozytywna energia i ja bym sobie bardzo życzyła i marzę o tym, żeby każdy chociaż kawałek z tej energii wziął dla siebie. I swój zespół marzeń, który buduję również zarażał tak pozytywną energią.

Jestem niesamowicie szczęśliwa, ponieważ dopiero co odebrałam swojego białego mercedesa od Livioon. To jest niesamowita radość, niesamowite szczęście i ogromna wdzięczność dla całego zespołu, ponieważ jestem świadoma tego, że to jest ciężka praca każdej osoby. I moim marzeniem jest wsparcie każdej osoby w zespole, która również będzie chciała dążyć do tego celu, postawi sobie taki cel. I jestem przekonana, że to nie jest pierwszy samochód w naszym zespole, trzymam niesamowicie mocno kciuki i oczywiście jestem gotowa do wsparcia. Działamy!

 

Poznaj
naszą ofertę

Pomoże Ci w podjęciu decyzji oraz zbudowaniu w gronie przyjaciół własnej sieci sprzedaży.