• Polski
  • Greek
  • Italiano
  • Bulgarian
  • English
  • Română
  • Deutsch

Sukces szyty na miarę

Małgorzata Kołodyńska

Małgorzata Kołodyńska, to kobieta, która nie boi się podejmować nowych wyzwań, dla której ciągłe przekraczanie siebie jest podstawą funkcjonowania zarówno w sferze zawodowej jak i prywatnej. W strukturze Livioon jest na poziomie Managera 22%, ale to nie jest koniec, cała droga dopiero się rozpoczyna – a my mocno Małgosi kibicujemy i z nią jesteśmy.

 

 

Małgorzata Kołodyńska

 

Posłuchajcie o jej sukcesie, marzeniach, planach i o tym czego życzy całemu zespołowi.

 

Z firmą Livioon współpracuje juz od roku i trzech miesięcy no i w tym samym czasie około jednego roku zajęło mi wejście na 22%. Zaczęłam tez bardzo ostro odrazu, w pierwszym miesiącu od 16%, aczkolwiek nie miałam nigdy takiego celu, że jak najszybciej osiągnę te 22% no i zwlekałam przez rok czasu. Powiedzmy robiłam swoje, cieszyłam się współpracą, aczkolwiek dopiero tak naprawdę w listopadzie 2018 podjęłam to wyzwanie i stwierdziłam tak: Teraz ruszam ostro do przodu no i oczywiście po kolei poszło 19. I w styczniu nowy rok nowa ja udało mi się, wypracowaliśmy z naszą wspaniałą drużyną 22%.

 

Najważniejszą radę, najważniejszą taką moją propozycją jest to, żeby każdy potraktował ten biznes współpracy z Livioon jako biznes, żeby postawił sobie cele, że to będzie: ja osiągnę 22% i żeby to nie były takie stwierdzenia typu „zobaczymy, podziałamy”, nie tutaj trzeba konkretnie podejść. Oczywiście na samym początku zdecydowanie wejść na pakiet premium, to jest absolutny MUST HAVE, ponieważ każdy musi wystartować z naprawdę bardzo dobrej pozycji i wiedzieć dlaczego jest w tej firmie, co chce w życiu osiągnąć. Dlatego uważam, że pierwsze wejść na pakiet premium, druga rzecz podejść do współpracy jako do na prawdę do swojego biznesu, czyli: mam cel, robie to, działam i oczywiście tutaj nie ma możliwości, żeby ktoś nie osiągnął sukcesu. Z taką firmą jak Livioon na pewno.

 

 

Motywuję swój zespół przede wszystkim swoim działaniem, ponieważ osoby współpracujące ze mną bardzo zwracają uwagę na to co ja robię, czy ja się pojawiam na spotkaniach, jak mi idzie. Ciągle pytają: co się dzieje? Co możemy zrobić lepiej? No i oczywiście planuję. Planuję spotkania, umawiam się z nimi. Oczywiście współpracę też opieram na dobrych kontaktach, także to są przyjaźnie, to są naprawdę wspaniałe stosunki z osobami w moim zespole. Dlatego wydaje mi się, że to jest najważniejsze, podstawą jest dobry kontakt, oczywiście przekazywanie wszelkich informacji, które oczywiście otrzymujemy od Was, to jest klucz do sukcesu.

 

Przy odbiorze samochodu towarzyszyły mi ogromne emocje, które mam nawet w tej chwili. To jest niesamowite szczęście, niesamowita wdzięczność, za to co się wydarzyło w roku, bo tak naprawdę przez rok czasu pracowałam na to, żeby uzyskać właśnie ten wspaniały poziom, na którym mogę otrzymać samochód z firmy Livioon. Przede wszystkim szczęście, duma z tego, że mam tak wspaniały zespół, że mogłam wypracować ten poziom właśnie współpracą z nimi. No i przede wszystkim spełnienie marzeń, bo moim marzeniem było otrzymać samochód taki na który sama zapracuje i oczywiście to się udało dzięki Wam.

 

Poznaj
naszą ofertę

Pomoże Ci w podjęciu decyzji oraz zbudowaniu w gronie przyjaciół własnej sieci sprzedaży.