• Polski
  • Greek
  • Italiano
  • Bulgarian
  • English
  • Română
  • Deutsch

Suplementy diety Livioon nagrodzone

Laur Klienta - odkrycie roku 2018

Suplementy diety Collostrum Cavalli i Cannabidiol, zostały uznane za Odkrycie Roku w czternastej edycji ogólnopolskiego plebiscytu popularności „LAUR KLIENTA/KONSUMENTA 2018” i otrzymały możliwość posługiwania się logotypem Laur Klienta/Konsumenta – Odkrycie Roku 2018 (dożywotnio).

Ten największy program konsumencki w kraju już od kilkunastu lat przyznaje godła w różnych kategoriach firmom i produktom odznaczającym się najwyższą jakością, innowacyjnością i szczególnym zaufaniem klientów. Nagrody są przyznawane w drodze ogólnopolskiego plebiscytu – na podstawie opinii klientów wybierane są najlepsze produkty, usługi czy marki. W ramach badania, komisja konkursowa projektu przyznaje laury, które stanowią jedno z najważniejszych i najbardziej opiniotwórczych wyróżnień w danej branży. Producenci otrzymują tym samym odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: które produkty są obecnie liderami popularności w swojej grupie? Wyróżnienia przyznawane przez organizatora konkursu są nagrodą od polskiego konsumenta, ponieważ wyboru najwyżej cenionych produktów dokonują sami użytkownicy.

W tym roku do elitarnego grona marek, które mogą posługiwać się tym tytułem, dołączyła polska firma LIVIOON, która w optymalny sposób łączy innowacyjne produkty – suplementy diety z naturalnym składem i wysoką skutecznością przy  codziennym stosowaniu.

Godło „Laur Klienta” Odkrycie Roku 2018 stanowi dla nas znaczącą nagrodę, odzwierciedlającą aktualne trendy występujące na rynku suplementów diety.

24 kwietnia na łamach „Gazety Wyborczej” ukazała się reklama produktów firmy Livioon potwierdzająca uzyskanie znaku LAUR KLIENTA/KONSUMENTA 2018.

 

Poznaj
naszą ofertę

Pomoże Ci w podjęciu decyzji oraz zbudowaniu w gronie przyjaciół własnej sieci sprzedaży.