• Polski
  • Greek
  • Italiano
  • Bulgarian
  • English
  • Română
  • Deutsch

Współpraca Livioon ze stowarzyszeniem Piękne Anioły rozpoczęta!

Pracujemy, zarabiamy, wypuszczamy nowe produkty, rekrutujemy…

Wciąż przemy do przodu, jednak w tym ciągłym pędzie cały czas pamiętamy o tym, co naprawdę ważne.

Jak powiedział Jan Paweł II „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

To samo można odnieść do działalności firmy.

Dlatego z przyjemnością informujemy o nawiązaniu współpracy ze stowarzyszeniem Piękne Anioły. Stowarzyszenie dba o prawidłowy rozwój dzieci, zapewniając im odpowiednie warunki do nauki.

W jaki sposób to robią?

Głównie remontując im pokoje! Do tej pory wykonali już 200 remontów dla ponad 600 ubogich dzieci. W 90 % przypadków, po remoncie dzieci znacznie poprawiły swoje wyniki w szkole. Remont jednego pokoju stanowi także impuls do przemiany dla całej rodziny.

Co najważniejsze nie jest to działanie jednostronne. Remontujący również przechodzą swojego rodzaju resocjalizację. Są to osoby z zakładów poprawczych, bądź też zakładów karnych, które swoje umiejętności wykorzystują, aby nieść dobro i zmienić dzięki temu także swoje życie.

Piękne Anioły nie poprzestają na remontach pokoi. Wciąż rozszerzają zakres swoich dobroczynnych działań. W trakcie remontów zwrócono uwagę na ważny problem ubogich rodzin, jakim jest brak podstawowych środków czystości.

Postanowiliśmy więc wspomóc ich przekazując dla WSZYSTKICH rodzin, którym pomaga stowarzyszenie, środki do prania Livioon z serii Simply Home.

Współpraca dopiero ruszyła, ale już cieszymy się na jej efekty i nie możemy doczekać się kolejnych wspólnych inicjatyw.

Chcesz wesprzeć Stowarzyszenie? Możesz to zrobić doraźnie przelewając środki na ich konto. Możesz też kupować nasze produkty. Dzięki Tobie będziemy mogli przekazać więcej niezbędnych dla tych rodzin środków czystości.

Strona stowarzyszenia https://www.piekne-anioly.org/

KRS: 0000459857

Poznaj
naszą ofertę

Pomoże Ci w podjęciu decyzji oraz zbudowaniu w gronie przyjaciół własnej sieci sprzedaży.