• Polski
  • Greek
  • Italiano
  • Bulgarian
  • English
  • Română
  • Deutsch

Sukces szyty na miarę

Łukasz Jamorski

Łukasz, skąd dowiedziałeś się o Livioon i jakie były Twoje początki w Network Marketingu?
O Livioon Dowiedziałem się od swojej Mamy. Zawsze powtarzam, że to jest biznes rodzinny. Bardzo jej za to dziękuję. Moje początki były troszeczkę trudne. Nie byłem przekonany co do firmy, póki nie poszedłem na trening, nie zacząłem używać perfum. Pachniałem, podobało mi się to, bo mając 16 lat, nie każdy ma pieniądze na takie rzeczy. Ja myślałem tylko i wyłącznie o pójściu na jedzenie, albo nie wiem od czasu do czasu kupić sobie grę na Play Station. Kiedy poszedłem na trening, pachniałem takimi zapachami ekskluzywnymi, nigdy nie miałem takiej okazji, no bo jak mając 16 lat mieć pieniądze na takie rzeczy? I nie były to moje zmartwienia. Ludzie przyszli do mnie, nie ja szukałem ludzi tylko oni znaleźli mnie. Zaczęły się najpierw zamówienia, proste zamówienia. Potem ludzie mnie pytali jak to zrobić? Jak wejść do firmy? Jak nawiązać współpracę? Pokazywałem im różne możliwości, nie zawsze wszyscy chcieli, czy sprzedawałem te perfumy, zarabiałem sobie na jakieś tam małe rzeczy.

Co zmieniło się w Twoim życiu dzięki Livioon?
Przede wszystkim poznałem nowych ludzi. Mam dostęp do różnych ekskluzywnych produktów, na które nie miałbym pieniędzy. Teraz myśląc do przodu, nie muszę się martwić o takie rzeczy jak na przykład co będę robił za rok, skąd wezmę na to pieniądze. Nie muszę prosić o to rodziców, mam taką możliwość żeby sobie zarobić. Teraz już myślę, myślę o tym co będzie dalej. Patrzę na to jak rozwija się firma, patrzę na to jakie teraz mam stanowisko w tej firmie, jakie daje mi możliwości i planuję z nią przyszłość.

A’propos stanowiska, jakie jest Twoje najlepsze wspomnienie z Livioon?
Półtora miesiąca temu miałem urodziny 18-ste urodziny. I nie mając jeszcze prawa jazdy odebrałem swój samochód właśnie w firmie Livioon. To tylko pokazuje jakie możliwości firma daje młodym osobom, takim jak ja. I sam fakt, że zarobiłem na swój samochód, bo taka jest prawda. Zawdzięczam to przede wszystkim ludziom z którymi stworzyłem, stworzyłem to wszystko, ale to właśnie, ale to właśnie był najlepszy moment, kiedy zobaczyłem, że rodzice są ze mnie dumni. I wszyscy, którzy mi w tym pomogli, doprowadzili właśnie do tego, że odebrałem swój wymarzony samochód.

Jesteś ogromym przykładem i wzorem dla wielu młodych ludzi, a powiedz w takim razie jakie masz plany na 2019 rok z Livioon?
Przede wszystkim chciałbym się podzielić tym szczęściem, takim jak na przykład samochód firmowy, albo wycieczka pod palmy z ludźmi, którzy razem ze mną stworzyli to wszystko. Także najlepiej będzie jeżeli to właśnie oni razem ze mną wyjadą pod palmy i dadzą się przejechać swoim mercedesem.

Łukasz Jamorski

Zawsze powtarza, że w biznesie jak w sporcie – potrzebna jest powtarzalność oraz silny charakter, bez tego nie da się osiągać swoich celów W dorosłość wszedł z bagażem cennych doświadczeń i osiągnięciami, które robią wrażenie! Łukasz Jamorski rozpoczął współpracę z Livioon jako 16-latek, a dziś – 2 lata później – jako młody dorosły spełnia swoje marzenia. Luksusowe auto? Zagraniczne podróże? Łukasz udowadnia, że pasja, profesjonalizm i silna wizja pozwalają sięgać do gwiazd w każdym wieku… nie rezygnując ze świetnej zabawy!

Łukasz zdecydował się studiować psychologię biznesu, by zyskać jeszcze lepsze narzędzia do współpracy z Livioon. Wyznaje zasadę, że jak się bawić, to się bawić, ale… trzeba mieć z kim – dlatego zachęca swoich znajomych, „młode wilki”, do współpracy. Po prostu lubi działać w dobrym towarzystwie i z pozytywną energią! A okazji do rozwoju swojego biznesu nawet nie musi specjalnie szukać. Po prostu robi to, co kocha, jednocześnie promując wspaniałe możliwości Livioon. Łukasz pokazuje, że nawet na treningach… profesjonalnego tenisa stołowego da się budować karierę. I to z sukcesami, jak pokazują jego dotychczasowe osiągnięcia. Praca z ludźmi stała się hobby Łukasza. Kto wie, jak daleko zajdzie z takim zestawem zalet i przekonań? Stawiamy, że prosto do gwiazd!

Poznaj
naszą ofertę

Pomoże Ci w podjęciu decyzji oraz zbudowaniu w gronie przyjaciół własnej sieci sprzedaży.